Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Навчальний центр "Unseen"

  Навчальний центр "Unseen"

  Поставити питання

  Телефон: (096) 743­-10­42

  Контактна особа: Тернавська Світлана Павлівна

  Адреса сайту: www.unseenukraine.com

  Місце навчання: м. Дніпропетровськ, пл. Леніна, 1а

  Проходження наших мовних курсів дозволить вам познайомитися з чеською мовою, умовами життя в Чехії, а також скласти свою особисту думку про можливості та умови одержання вищої освіти в цій країні. Крім того, це хороша можливість весело і з користю відпочити під час літніх канікул! Літня школа розрахована на дітей у віці від 15 років і старше. Для тих, хто молодший 15 років, проходження курсів можливо тільки в супроводі дорослого.

  Напрями навчання: - літня школа в Празі

  Місце навчання: - Чехія

  Вартість за семестр: 1500 євро

  Додаткова інформація: У вартість курсу входить: - курс чеської мови; - культурно-розважальна програма; - спортивні заходи; - супровід куратора; - проживання в готелі, зі сніданком; - телефонна симкарта; - проїзний на всі види транспорту на 1 місяць. Що ексклюзивного ми пропонуємо: - проживання та харчування в солідному 4* готелі з відмінною транспортною доступністю; - навчання в зручних класах і групах, які перевищують 12 чоловік; - цикл незабутніх поїздок і екскурсій; - індивідуальний підхід до кожного слухача.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору