Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітнє агентство "Мерітен"

  Освітнє агентство "Мерітен"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 384-1843, (063) 351-7626, (066) 411-7866, (096) 001-8860

  Факс: (044) 384-1843

  Контактна особа: Тетяна, Марія

  Адреса сайту: www.meriten.com.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 21а, офіс 403 (4 поверх)

  Освітнє агентство "Мерітен" було створено тільки з однією метою - зробити максимально доступною і простою освіту за кордоном. Адже найчастіше, подумавши про можливість навчатися за кордоном, Ви не припускаєте які кроки робити далі... Саме в цьому ми Вам і допоможемо.

  Напрями навчання: - дитячі канікулярні програми; - мовні курси; - середня і вища освіта; - підготовка до здачі іспитів; - підготовка до вступу в коледжі/університети; - бізнес-програми; - навчання в сім'ї викладача; - академічний англійська; - програми для всієї родини; - мова + хобі

  Місце навчання: - Австралія; - Австрія; - Бельгія; - Болгарія; - Великобританія; - Угорщина; - Німеччина; - Греція; - Ірландія; - Іспанія; - Італія; - Канада; - Кіпр; - Китай; - Литва; - Мальта; - Нідерланди; - Нова Зеландія; - Польща; - США; - Туреччина; - Франція; - Чехія; - Швейцарія; - Швеція; - Естонія; - ПАР; - Японія

  Тривалість курсу вивчення: залежно від місця навчання і програми

  Вартість за семестр: прораховується індивідуально

  Перелік документів, необхідних для виїзду: залежно від країни та навчального закладу

  Тип документа, що видається після навчання: залежно від навчального закладу

  Додаткова інформація: Знижка: - при повторній поїздці знижка - 10%; - при зверненні в агентство ваших друзів - 10% вам і - 5% одного; - власникам карт Укрсиббанку знижка від 10 до 20%; - при наявності діючої візи знижка на послуги агентства - 50%. Фахівці освітнього агентства "Мерітен" працюють з 2010 року. За цей час вдало надіслали понад 700 студентів у різні навчальні заклади за різними програмами . Досвід співробітників доводить їх кваліфікацію та можливість компетентно відповісти на будь-які питання, проконсультувати на рахунок навчальних закладів, дати пораду по здачі іспитів або проходженню підготовчої програми, а також організувати вашу поїздку з моменту виникнення просто бажання до отримання диплома. Світ повний цікавих місць і швидше про них ви дізнаєтеся з "Мерітен". Чекаємо Вас в будь-який зручний час!

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору