Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Європейська Освітня Група Studix.eu

  Європейська Освітня Група Studix.eu

  Поставити питання

  Телефон: (067) 672-6607, (093) 424-3898, (063) 077-2775, (098) 732-3774

  Контактна особа: Піщик Христина, Надія Сеник

  Адреса сайту: Studix.eu

  Місце навчання: м. Львів, вул. Окружна, 57а (офіс 417)
  м. Київ: вул. Мечнікова, 16, оф. 6-3 (м. Кловська); вул. М. Раскової, 17, оф. 806 (м. Лівобережна)
  м. Дніпропетровськ: вул. Карла Маркса, 74; вул. Гагаріна, 74
  м. Суми, пер. Терезова, 3
  м. Одеса, вул. Мельницька, 8
  м. Ужгород, вул. Мукачевська, 8/1

  Європейська Освітня Група Studix.eu - офіційний представник низки європейських вишів, створена польськими засновниками з метою надання вичерпного консалтингу, достовірної інформації та якісного спектру послуг щодо підготовки документів та представлення інтересів Клієнта у приймальних комісіях європейських університетів. Наша команда - це колектив корінних європейців, дипломованих юристів, лінгвістів та економістів, наш девіз: Відповідальність. Ввічливість. Професіоналізм. Послуги Studix.eu - це сервіс європейського рівня. Наші представники в Україні - це професіонали з солідним досвідом, бездоганною репутацією та відомим у своєму регіоні рівнем обслуговування. Окрім освітніх послуг Studix.eu пропонує: - Освітні ознайомчі подорожі до європейських вишів - Studix-tour; - безкоштовна середня освіта в Польщі / платні приватні елітні ліцеї; - юридичні послуги: представництво в судах / реєстрації підприємств в Польщі та Словаччині; - бізнес-імміграція; - присяжні переклади; - нерухомість в Польщі; - консультації щодо отримання польського громадянства за "правом крові" (польське походження); - Karta Polaka - консультація з отримання; - безкоштовні консультації з питання участі в іспитах MEN для дітей польського походження.

  Напрями навчання: - мовні курси; - вища освіта; - середня освіта

  Місце навчання: - Польща; - Чехія; - Словаччина; - Австрія

  Тривалість курсу вивчення: 1 - 5 років

  Вартість за семестр: від 800 грн

  Система знижок: діє індивідуальна система знижок

  Перелік документів, необхідних для виїзду: закордонний паспорт, атестат про закінчення середньої школи та додаток до атестату

  Тип документа, що видається після навчання: мовний сертифікат Studix.eu, диплом європейського взірця

  Додаткова інформація: Представники Європейської освітньої групи Studix.eu представляють усі документи, що підтверджують повноваження на вимогу Клієнта.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору