Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Лінгвістичний центр "Арнад"

  Лінгвістичний центр "Арнад"

  Поставити питання

  Телефон: (099) 148-5982

  Контактна особа: Надія

  Адреса сайту: www.arnad.com.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Іллінська, 12, каб. 505

  Програма Au PAIR - це легальна можливість прожити за кордоном на протязі року і більше, познайомитися з культурою країн Німеччини і Австрії, покращити знання німецької мови, відвідуючи курси, а також розширити свій світогляд. Дана програма розрахована на людей, що вже мають знання німецької мови (рівень А1-А2). Вимоги: вік від 18 до 27 років. Умови програми: у Німеччині, Австрії. Обов'язки: робота за програмою AU PAIR припускає легальне проживання за кордоном у німецькій родині на протязі року, відвідування курсів іноземних мов та отримання сертифікату після закінчення курсів, який є відмінним стартом для того, щоб вчитися або працювати далі в Німеччині. Від вас: - мінімальне знання німецької мови (рівень А1); - любов до дітей; - бажання вдосконалити свої знання та вміння; - бажання розвиватися. Умови: - зп (кишенькові витрати) від 260 євро на місяць; - години роботи: 30 годин на тиждень і два вихідних на тиждень; - курси оплачує сім'я; - медична страховка за рахунок приймаючої сім'ї; - 4 тижні оплачуваної відпустки; - окрема кімната. По закінченню року проживання в сім'ї, у вас є можливість вчитися далі в вузах Німеччини чи Австрії. Група в контакті http://vk.com/arnad (працюю з вами тільки за договором).

  Напрями навчання: - курси іноземних мов; - студентська програма програма Au pair

  Місце навчання: - Німеччина; - Австрія; - Данія

  Вартість за семестр: - 120 грн 60 хв. (навчання німецькій); - вартість програми Au pair 1500 грн

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - закордонний. паспорт; - запрошення від приймаючої сім'ї; - договір; - страховка; - медична довідка (всі бланки видаються агентством)

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору