Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Гарантія Тревел"

  Компанія "Гарантія Тревел"

  Поставити питання

  Телефон: (0462) 672-919, 930-977

  Адреса сайту: garantiatravel.com.ua

  Місце навчання: м. Чернігів, вул. Шевченка, № 5

  В даний час, коли англійська мова є практично мовою міжнародного спілкування, навчання за кордоном дає значні переваги. Воно дає можливість отримати перспективну, високооплачувану роботу в компанії європейського стандарту. Зараз весь світ відкритий для пізнання і немає кордонів для подорожей, в світлі чого освіта за кордоном набуває ще більшу цінність. Навчання за кордоном - це не тільки отримання певної освіти, спеціальності, вивчення мови або вдосконалення своїх знань, а й можливість зануритися в культуру іншої країни.

  Напрями навчання: - Курси англійської на Мальті; - Вивчення англійської мови у Великобританії (у Кембриджі, Оксфорді та ін)

  Місце навчання: - Мальта; - Англія.

  Тривалість курсу вивчення: від місяця

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікати, дипломи міжнародного зразка

  Додаткова інформація: Мальта пропонує для іноземних студентів широкий спектр лінгвістичних центрів з відмінно організованими курсами з вивчення англійської мови. Досвідчені педагоги, прекрасно обладнані класи, сучасні методики навчання і доброзичлива атмосфера, що панує на уроках - все це сприяє ефективному отриманню знань. Різноманітні школи найвищого рівня, розташовані у всіх куточках острова пропонують навчання для людей будь-якого віку, організовуючи їх в невеликі групи від 6 до 15 осіб враховуючи базовий рівень знань. Також можливе індивідуальне навчання. По закінченню навчання всі студенти отримують сертифікати та дипломи. Вивчення англійської мови у Великобританії: - Канікулярні курси у Великобританії з вивченням англійської мови, екскурсіями, спортом, індивідуально та в групах; - Цілорічні курси у Великобританії з вивченням англійської мови для дітей і дорослих (від 16 років) різної інтенсивності (15-30 уроків в тиждень); - Спеціалізовані курси та тренінги для фахівців, бізнесменів, вчителів; - Підготовка до вступу в університети Великобританії.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору