Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Rim Tour"

  Компанія "Rim Tour"

  Поставити питання

  Телефон: (03822) 789-911, (067) 380-5055

  Адреса сайту: rimtour.com.ua

  Місце навчання: м. Хмельницький

  Наша компанія, вже 7 років працює на туристичному ринку України з програмами культурного обміну, які пов’язанні з навчанням, літньою практикою, подорожуванням і стажуванням за кордоном для молоді і студентів.

  Напрями навчання: - стажування; - навчання за кордоном; - вища освіта; - мовні курси

  Місце навчання: - Польща; - Чехія; - Швейцарія; - Великобританія; - Італія; - Канада; - Мальта; - Австралія; - Китай; - США; - Голландія; - Франція; - Туреччина; - Сінгапур

  Перелік документів, необхідних для виїзду: залежно від програми навчання

  Додаткова інформація: Rimtour - досвідчена, динамічна команда професіоналів, що горить ідеєю просування доступності світу і відкритості кордонів. Наша мета - надати українській молоді максимальні можливості участі в суспільному і діловому житті планети, гарантуючи молодим людям неоцінений життєвий і професійний досвід. За час свого існування наша компанія зібрала довкола себе цілу студентську співдружність, що розділяє нашу життєву філософію.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору