Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Мистецтво відпочивати"

  Компанія "Мистецтво відпочивати"

  Поставити питання

  Телефон: (0462) 626-305

  Адреса сайту: www.travelart.com.ua

  Місце навчання: м. Чернігів, вул. Чернишевського 15/18

  Плюси освіти за кордоном: 1. Статус і престиж У випускника з «корочкою» зарубіжного вузу, що претендує на солідну вакансію в відому компанію зі світовим ім'ям, шанси отримати цю посаду в більшості випадків більше, ніж у випускника нашого університету. 2. Незвичайний досвід Методика навчання в більшості іноземних вузів відрізняється від вітчизняних. Для багатьох молодих людей освіта за кордоном стане незвичайною і цікавою практикою. 3. Удосконалення мови Без знання іноземної мови сьогодні нікуди, і ні для кого не секрет, що найлегше вивчити мову, спілкуючись з носіями. Навчаючись в закордонному освітньому закладі, студенти щодня спілкуються з викладачами і однолітками, удосконалюючи і відточуючи знання мови.

  Напрями навчання: - Мовні курси для дітей та дорослих. - Середня і вища освіта. - Підготовчі програми до вступу.

  Місце навчання: всі країни Європи, світу

  Тривалість курсу вивчення: від місяця

  Тип документа, що видається після навчання: - Сертифікати для мовних програм - Дипломи по закінченню вузів

  Додаткова інформація: Залучення студентів на стажування у великі, престижні компанії є досить рідкісним явищем, у той час як західні фірми активно використовують цю практику. Будучи студентом іноземного вишу, ви будете мати гарні шанси пройти стажування у всесвітньо відомої організації і залишитися в ній, показавши гарні результати.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору