Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітньо-туристичний центр "Лігалекс і КО"

  Освітньо-туристичний центр "Лігалекс і КО"

  Поставити питання

  Телефон: (0312) 61-38-43

  Адреса сайту: ligalex.org.ua

  Місце навчання: м. Ужгород, вул. Собранецька, 104

  Ми спеціалізуємося на наданні допомоги студентам із України в підготовці та поступленні у вищі навчальні заклади Європейського Союзу. Всі наші програми розроблені з урахуванням того, щоб зробити найкращі університети Європи максимально доступними для наших клієнтів.

  Напрями навчання: - Гарантований прямий вступ до закордонних ВНЗ з України; - Понад 50 факультетів та спеціальностей на вибір; - Організація мовних курсів до зарахування на навчання у ВУЗах; - Право на роботу під час навчання та можливість працевлаштування у Євросоюзі після закінчення ВНЗ; - Освітні тури до Європи для ознайомлення з університетами.

  Місце навчання: - Австрія, - Угорщина, - Литва, - Польща, - Словаччина - та інші країни Євросоюзу.

  Тривалість курсу вивчення: від 4 років

  Вартість за семестр: на рівні вартості навчання в українських вузах

  Перелік документів, необхідних для виїзду: Компанія бере на себе вирішення усіх питань із підготовки документів необхідних для вступу, відкриттям візи, медичне страхування, підбором житла по прибуттю на навчання, тому Вам не залишиться нічого, окрім як насолоджуватися процесом нашої роботи згідно Вашого вибору.

  Тип документа, що видається після навчання: Диплом обраного вузу

  Додаткова інформація: Наша компанія залюбки допоможе Вам із вибором вищого навчального закладу для подальшого навчання. Ми регулярно формуємо групи для ознайомлення із освітніми закладами у яких Ви зацікавлені.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору