Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Студії бізнес-комунікації "ІНТЕРФОРУМ"

  Студії бізнес-комунікації "ІНТЕРФОРУМ"

  Телефон: (0352) 51-00-41, (096) 724-1515, (099) 447-9147

  Місце навчання: м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 27

  Студії бізнес-комунікації «ІНТЕРФОРУМ» створено при Інформаційно-консультаційному Центрі підтримки підприємців за сприяння «Фонду розвитку міста Тернополя ім. Володимира Лучаковського» та Тернопільської міської ради.

  Напрями навчання: - Підготовка до навчання в Університетах Німеччини та Австрії. - Багатоступенева підготовка до роботи із зарубіжними бізнес-партнерами і стажування на відповідних підприємствах Німеччини. - Підготовка до виїзду на ПМЖ до США і Канади. - Підготовка до навчання в англомовних Університетах Європи та Америки - Організація поїздок та підготовка до участі студентів у зарубіжних літніх таборах волонтерів.

  Місце навчання: - Польща; - Канада; - США; - Австрія; - Німеччина; - Великобританія - І решта країн з англійською та німецькою мовами навчання.

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікати, дипломи

  Додаткова інформація: Вивчення мов передбачається за багатоступеневою системою під керівництвом висококваліфікованих фахівців із великим педагогічним стажем та досвідом роботи у провідних вищих освітніх закладах України.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору