Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Український Нацiональний Комiтет з вiдбору студентiв до UWC

  Український Нацiональний Комiтет з вiдбору студентiв до UWC

  Поставити питання

  Телефон: (044) 254-5001

  Контактна особа: Олена Янчук

  Адреса сайту: www.uwc-ukraine.org

  Місце навчання: м. Київ, вул. Січневого Повстання, 28

  Перший Український Нацiональний Виборчий Комiтет по Мiжнародних Коледжах був заснований Українською Правничою Фундацiєю в Києвi у 1994 роцi. В той час Українi були запропонованi двi стипендiї вiд Lester B. Pearson UWC в Канадi i вiд UWC of Adriatic в Iталiї. Одначе, починаючи з 1996 року, Українi регулярно пропонувались стипендiї вiд Мiжнародних Коледжiв, розташованих в Канадi, Iталiї, Норвегiї, Великобританiї, Iндiї i Сполучених Штатах.

  Напрями навчання: Навчання в провідних коледжах і ВУЗах світу (тільки для учнів в 10-11 класів).

  Місце навчання: - Канада; - Великобританiя; - Iталiя; - Норвегiя; - Iндiя; - США.

  Тип документа, що видається після навчання: Диплом

  Додаткова інформація: З метою досягнення найвищих результатiв внаслiдок участi в програмi UWC кандидати повиннi вiдповiдати наступним загальним вимогам: - бути учнями 10-го або 11-го класу; - вiльно володiти англiйською мовою; - демонструвати високi академiчнi досягнення; - бути всебiчно розвинутими та вiдкритими до спiлкування; - демонструвати розумiння та пiдтримку iдеалiв UWC; - демонструвати вмiння спiлкуватися та бути лiдером.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору