Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Центр навчання "Лардан"

  Центр навчання "Лардан"

  Поставити питання

  Телефон: (0552) 39-05-04

  Адреса сайту: lardan.com.ua

  Місце навчання: м. Херсон, пр. Ушакова 57, офіс 701a

  Херсонська філія Центру навчання англійської мови «Лардан» працює з 2004 року. За цей час ми зуміли завоювати довіру і авторитет у наших клієнтів не просто як курси іноземних мов, а як Центр, який ставить перед студентами найвищі цілі і готує до майбутнього в міжнародному середовищі, будь-то робота в іноземній компанії або навчання за кордоном. Сьогодні у нас навчається близько 150 студентів. Кожен клієнт може обрати програму навчання, що максимально відповідає його вимогою. Адже кожен приходить до нас зі своєю метою: оволодіти навичками розмовної мови, навчиться ефективно вести переговори з бізнес партнерами, підготуватися до вступу в університет, скласти іспит в Британській Раді і отримати сертифікат від Кембриджського університету. Який б не була Ваша мета, ми допоможемо Вам її здійснити.

  Напрями навчання: - Вступ до кращих європейських ВНЗ; - Вивчення польської мови у Польщі; - Гранти та стипендії.

  Місце навчання: - Польща; - всі країни Європи.

  Додаткова інформація: Наша допомога дозволяє абітурієнту сконцентруватися на процесі навчання, заощадивши значні сили і кошти на подолання мовних і адміністративних бар'єрів.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  ↑ Вгору