UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Центр навчання "Лардан"

Центр навчання "Лардан"

Поставити питання

Телефон: (0552) 39-05-04

Адреса сайту: lardan.com.ua

Місце навчання: м. Херсон, пр. Ушакова 57, офіс 701a

Херсонська філія Центру навчання англійської мови «Лардан» працює з 2004 року. За цей час ми зуміли завоювати довіру і авторитет у наших клієнтів не просто як курси іноземних мов, а як Центр, який ставить перед студентами найвищі цілі і готує до майбутнього в міжнародному середовищі, будь-то робота в іноземній компанії або навчання за кордоном.

Сьогодні у нас навчається близько 150 студентів. Кожен клієнт може обрати програму навчання, що максимально відповідає його вимогою. Адже кожен приходить до нас зі своєю метою: оволодіти навичками розмовної мови, навчиться ефективно вести переговори з бізнес партнерами, підготуватися до вступу в університет, скласти іспит в Британській Раді і отримати сертифікат від Кембриджського університету. Який б не була Ваша мета, ми допоможемо Вам її здійснити.

Напрями навчання: 

- Вступ до кращих європейських ВНЗ;

- Вивчення польської мови у Польщі;

- Гранти та стипендії.

Місце навчання: 

- Польща;

- всі країни Європи.

Додаткова інформація: 

Наша допомога дозволяє абітурієнту сконцентруватися на процесі навчання, заощадивши значні сили і кошти на подолання мовних і адміністративних бар'єрів.

Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


Часто шукають

↑ Вгору