Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Вінницький інформаційний центр міжнародної освіти

  Вінницький інформаційний центр міжнародної освіти

  Телефон: (0432) 44-00-57

  Місце навчання: м. Вінниця, Хмельницьке шосе 95

  Програми Центру орієнтовані на студентів і аспірантів вінницьких ВНЗ, старших школярів, викладачів ВНЗ і шкіл, та інших осіб, зацікавлених у навчанні або стажуванні за кордоном.

  Напрями навчання: - академічний обмін школярів та студентів, - гранти на наукову діяльність та стипендії на навчання, - вступ до закордонних вузів, - стажування за кордоном.

  Місце навчання: - Англія, - Німеччина, - Канада, - Франція, - США, - Мальта.

  Тип документа, що видається після навчання: - Диплом по закінченню вищого навчального закладу; - Сертифікати та свідоцтва після короткострокових програм

  Додаткова інформація: В Центрі є колекція довідкових видань по університетах та коледжах США, Канади та Європи. Центр має багато навчально-методичної літератури, аудіоматеріалів, комп'ютерних програм-тренажерів для підготовки до стандартизованих екзаменів TOEFL, GRE, GMAT, SAT, LSAT, які здають іноземні студенти при вступі до внз США і Канади.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору