Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Міжнародна компанія "ATLAS"

  Міжнародна компанія "ATLAS"

  Поставити питання

  Телефон: (057) 720-9188, (096) 995-2334, (093) 649-4192

  Контактна особа: Яна Бініджі

  Адреса сайту: atlasedu.com/ua/

  Місце навчання: Харків, пр-т Леніна, 40, офіс 318 філіали: Англія (Лондон), Австралія (Сідней), Туреччина (Стамбул, Анкара, Ізмір, Анталія)

  ATLAS - це міжнародна компанія. Наші офіси знаходяться у Великобританії, Австралії, Туреччині та Україні. У компанії працює більше 30 експертів, які отримали спеціалізацію за кордоном. Компанія була створена в січні 1990 року в Стамбулі. Пізніше були відкриті офіси в Сіднеї, Лондоні, потім у Харкові. За 24 роки успішної діяльності компанія ATLAS накопичила досвід і досягла величезних успіхів завдяки високому професіоналізму, якісному обслуговуванню студентів та постійному вдосконаленню знань. Компанія бере участь у всіх періодах підготовки до вступу в університет (школу, коледж і т.д.), організації проживання, поїздки (покупка квитка), підготовка до візи та отримання візи, орієнтація в країні та місті, безкоштовні консультації на період навчання. ATLAS є офіційним представником більше 500 зарубіжних шкіл, коледжів і університетів.

  Напрями навчання: - курси іноземних мов; - середня освіта; - підготовка до іспитів і вступу до ВНЗ - вища освіта: бакалаврат, магістратура та МВА; - сертифікаційні програми та курси підвищення кваліфікації; - міжнародні стажування і робота: Work & Travel, Work & Holiday, Au-Pair, Co-op - освітні туристичні поїздки: вивчення мови на відпочинку і т.п.

  Місце навчання: - Англія; - США; - Канада; - Австралія; - Ірландія; - Мальта; - Нова Зеландія; - ПАР; - Німеччина; - Іспанія; - Франція; - Італія; - Австрія; - Чехія; - Латвія; - Туреччина; - Кіпр; - Марокко; - Китай; - Японія; - освіта в країнах Латинської Америки

  Тривалість курсу вивчення: від 1 тижня до 5 років

  Вартість за семестр: розраховується індивідуально

  Система знижок: від 10 до 30%

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат про проходження мовних курсів, сертифікат або диплом про проходження бізнес курсів, диплом бакалавра або магістра

  Додаткова інформація: Компанія "ATLAS" уважно стежить за розвитком подій в кожній галузі освіти. Ми пропонуємо студентам різні варіанти отримання закордонної освіти відповідно до їх потреб, очікувань, цілей, бюджету. Ми контролюємо якість надаваних за кордоном послуг, так як дбаємо про задоволеність наших клієнтів. Наші консультанти проходять спеціальне навчання, отримуючи знання і досвід зарубіжних шкіл, підвищуючи свій освітній і професійний рівень. Запорука успіху нашої компанії полягає в тому, що наші співробітники завжди піклуються про задоволеність наших клієнтів і надають їм підтримку на всіх етапах навчання.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору