Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітнє агентство "Grade Global Education"

  Освітнє агентство "Grade Global Education"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 239-7154

  Контактна особа: Найдюк Володимир

  Адреса сайту: grade.ua/education

  Місце навчання: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 13/2б, 2 поверх, офіс 29

  Grade Global Education - це українське освітнє агентство, частина освітнього центру Grade Education Center, який є авторизованим Кембриджським тест центром і лідером з підготовки та здачі міжнародних іспитів. Щороку ми допомагаємо тисячам наших студентів підвищити рівень англійської мови, отримати міжнародні сертифікати для навчання або роботи за кордоном.

  Напрями навчання: - мовні курси для всіх віків і рівнів підготовки; - середня освіта; - підготовка до університету Foundation/Pre-Masters/University Pathways; - бізнес-тренінги; - програми для бізнесу; - вища освіта; - сімейні програми; - групові поїздки; - канікулярні програми для дітей

  Місце навчання: - Англія; - США; - Канада; - Ірландія; - Кіпр; - Мальта; - Шотландія; - Франція; - Іспанія; - Німеччина; - Чехія; - Швейцарія; - Нідерланди

  Тривалість курсу вивчення: від 1 тижня до 5 років

  Система знижок: про акції і знижки можна дізнатися у нас на сайті або по телефону

  Перелік документів, необхідних для виїзду: в залежності від країни

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат або диплом того освітнього закладу, який ви виберете

  Додаткова інформація: Освітні програми за кордоном для дітей, студентів, молодих професіоналів і керівників. Офіційний партнер University of Cambridge в Україні. Повне супроводження на всіх етапах оформлення.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору