Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Дніпропетровська філія компанії "Eruditus"

  Дніпропетровська філія компанії "Eruditus"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 575-4955

  Факс: (056) 744-0043

  Контактна особа: Тетяна Пікуш

  Адреса сайту: www.eruditus.com.ua

  Місце навчання: м. Дніпропетровськ, вул. Карла Лібкнехта, 5/7

  Компанія "Eruditus" пропонує якісні консультації по всіх видах освіти за кордоном. Якщо ви ще не знаєте, що таке освіта за кордоном, ми з радістю розповімо вам про всі переваги навчання за кордоном. Наша команда активно бере участь у міжнародних конференціях, виставках і ярмарках, регулярно відвідує тренінги, присвячені ефективній організації освітніх поїздок за кордон. Ми перебуваємо в договірних відносинах з кращими навчальними закладами та навчальними компаніями світу, що дозволяє надавати нашим клієнтам найбільш актуальну і достовірну інформацію про наших партнерів за кордоном.

  Напрями навчання: - літні табори для дітей; - середня освіта; - вища освіта; - магістратура за кордоном; - мовні курси для дітей, молоді та дорослих

  Місце навчання: - Австралія; - Англія; - Швейцарія; - Канада; - Німеччина; - США; - Іспанія; - Італія; - Чехія; - Франція; - Польща; - Нідерланди

  Тривалість курсу вивчення: від 1 тижня до 6 років

  Вартість за семестр: в залежності від програми

  Система знижок: знижки постійним клієнтам

  Перелік документів, необхідних для виїзду: надається індивідуально кожному клієнту

  Тип документа, що видається після навчання: в залежності від обраної програми

  Додаткова інформація: За результатами успішної участі у форумі з міжнародної освіти ICEF WorkShop в Берліні освітня компанія "Eruditus" отримала офіційне визнання та акредитацію ICEF. Статус ICEF Agency і унікальний номер 2048 - офіційне підтвердження професійної діяльності компанії "Eruditus" і чудової репутації серед зарубіжних партнерів, а також наших клієнтів!

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору