Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Перспектива"

  Компанія "Перспектива"

  Поставити питання

  Телефон: (099) 448-8910, (093) 534-6686, (097) 064-8913

  Факс: (032) 238-0292

  Контактна особа: Александер Богдан Надзяк

  Адреса сайту: perspektyva.hol.es

  Місце навчання: м. Львів, вул. Венецінова

  Перспектива співпрацює з багатьма вузами Польщі, в основному з державними університетами. Ми не є представництвом одного з приватних польських вузів. Тому в першу чергу виходимо на зустріч абітурієнту - дослухаємося до всіх його очікувань, предиспозиції та можливостей - та відповідно до зібраних інформації надаємо найбільш оптимальний варіант! Для нас головне те, щоб молода людина реалізувала себе як особистість.

  Напрями навчання: - вища освіта; - репетиції та курси з польської мови

  Місце навчання: - Польща

  Тривалість курсу вивчення: 2- 6 років

  Вартість за семестр: 3500 - 8500 грн

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - медична довідка; - страховка; - оригінал нотаріального дозволу про не заперечення у самостійному виїзді дитини за кордон на тривалий термін без супроводу у зв'язку з навчанням (для неповнолітніх); - закордонний паспорт абітурієнта

  Тип документа, що видається після навчання: - диплом інженера; - диплом бакалавра; - диплом магістра

  Додаткова інформація: Нашою перевагою є те, що ми знаємо польську освітню систему зсередини. У нас довголітній досвід роботи в навчальних закладах Польщі. Допомагаємо не лише поступити в ВНЗ але і легко адаптуватися з середовищем - українською громадою міста та академічним середовищем. Відкрий для себе Європу з Перспективою!

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору