Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Агентство "ICEA"

  Агентство "ICEA"

  Поставити питання

  Телефон: (0472) 560-240, (095) 019-5992, (067) 472-4723, (063) 744-9512

  Контактна особа: Костянтин

  Адреса сайту: www.iceainternational.com

  Місце навчання: м. Черкаси, бул. Шевченка, 424

  Агентство "ICEA" має багаторічний досвід співпраці з кращими навчальними закладами США, Канади, Великобританії, Ірландії, Австралії, Франції, Мальти, Німеччини, Швейцарії та Нової Зеландії. Ми працюємо для тих, хто потребує професійної кваліфікованої допомоги при виборі навчального закладу за кордоном. Ми підберемо для вас найкращий варіант міжнародного стажування. Дивовижну можливість ближче познайомитися з культурою країни і придбати нові знання допоможуть програми студентського обміну, а також участь у волонтерських програмах, - безсумнівно, вашим провідником в цьому буде "ICEA"! Літній академічний табір ICEA у Варшаві. Університетська річна 2-х тижнева програма для школярів старших класів, яка дозволить спробувати себе в ролі студента різних факультетів польського університету SWPS і зануритися в культурне середовище Польщі. Програма включає в себе інтенсивні курси польської мови, заходи спрямовані на вивчення культури Польщі, а також ряд семінарів та консультацій присвячених професійній орієнтації. Ви так само зможете познайомитися з новими спеціальностями і сферами розвитку сучасного ринку праці. Ви можете відвідати майстер-класи за наступними напрямкамиЯ: - психологія; - право; - політологія; - соціологія; - журналістика та соціальна комунікація; - міжнародні відносини; - культуроведення; - англійська і скандинавська філологія та інші. Наша програма включає: - трансфер комфортабельними автобусами; - 15 уроків польської мови на тиждень; - 10 занять по профорієнтації на базі університету SWPS, на тиждень; - проживання в студентській резиденції університету (в кімнатах на 2-4 студента); - супровід менеджером компанії; - знайомство з університетами Варшави; - відвідування концертів, вистав, виставок, спортивних змагань; - екскурсійна програма. Дата початку 05.07.2015 - 18.07.2015. Вартість табору: 390 євро. Акція! Реєструйтеся до 15 березня і отримуйте знижку в 50 євро!!!

  Напрями навчання: - мовні курси; - бакалаврат; - магістратура; - післядипломна освіта; - візова підтримка; - дитячі табори; - дистанційне навчання; - мовні тренінги в Україні

  Місце навчання: - США; - Канада; - Великобританія; - Польща; - Чехія; - Німеччина; - Мальта; - Іспанія; - Австрія; - Ірландія

  Тривалість курсу вивчення: від 2-х тижнів

  Вартість за семестр: від 300 USD

  Система знижок: можливість отримання стипендій і грантів

  Додаткова інформація: Ми пропонуємо широкий вибір мовних курсів для дітей та дорослих, підберемо для вас школу, яка максимально відповідає вашим вимогам. Протягом останніх 10 років, агентство "ICEA" показало себе одним із самих надійних міжнародних партнерів в Україні з надання послуг в отриманні освіти за кордоном. Агентство "ICEA" вже більше 6 років організовує мовний табір на території України. Мовний табір "ICEA" це захоплюючі канікули для вашої дитини. Крім відпочинку і прийняття лікувальних процедур, табір пропонує захоплюючу програму тематичних заходів. Тут діти зможуть не тільки поліпшити свої знання англійської мови, але й знайти нових друзів, зміцнити здоров'я і стати учасниками цікавих мовних ігор та олімпіад.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору