Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітнє агентство "WOOW Education Consulting Inc."

  Освітнє агентство "WOOW Education Consulting Inc."

  Поставити питання

  Телефон: +1 647-748-7733 (Канада); (057) 700-0818, (050) 328-5286, (093) 634-1113, (096) 172-7991 (Харьков)

  Факс: +1 866-203-2633 (Канада)

  Контактна особа: Вероніка, Катерина

  Адреса сайту: www.woowcanada.com

  Місце навчання: 4576 Yonge Street, suit 600 Toronto, Ontario M2N6N4 Canada Представник: м. Харків, вул. Сумська, 82а, оф. 10 (туристичне агентство "All the World")

  WOOW Education Consulting Inc. - освітнє агентство, яке зареєстроване в Канаді і знаходиться в Торонто. Наше завдання - допомогти студентам в організації навчання в Канаді. Унікальність нашої діяльності полягає в тому, що ми спочатку підбираємо найкращий варіант навчання для вас, щоб зробити майбутню кар'єру і імміграцію в Канаду реальною. Маючи партнерські відносини і особистий контакт з усіма канадськими навчальними закладами, з якими ми працюємо, наша компанія гарантує вам конкурентні ціни на навчання, легкість і швидкість процесу, найвищу якість освіти, а також незабутні позитивні враження. Більш того, враховуючи, що наше агентство створювалося на основі юридичної компанії LegaMax Legal Services Professional Corporation, яка знаходиться в Торонто та надає послуги в сфері імміграційного права, ми розглядаємо канадську освіту зовсім в іншому контексті. На сьогоднішній день, навчання в Канаді - це найефективніший і швидкий спосіб імміграції до Канади. Компанія WooW Canada - ваш надійний партнер і друг в організації навчання та імміграції до Канади.

  Напрями навчання: - мовні курси (англійська, французька); - підготовка до здачі TOEFL; - підготовка до вступу в канадський коледж/університет; - мовні табори для дітей та підлітків; - вища освіта в Канаді

  Місце навчання: - Канада

  Тривалість курсу вивчення: різна тривалість навчання

  Вартість за семестр: вираховується індивідуально

  Система знижок: постійні акції та знижки

  Тип документа, що видається після навчання: диплом, сертифікат

  Додаткова інформація: Напрямки нашої діяльності: - підбір професійних освітніх програм в Канаді та отримання ступеня MBA; - організація вивчення іноземних мов в Канаді в різних містах і провінціях; - навчання та відпочинок школярів і студентів на канікулах в освітніх центрах в Канаді; - організація надходження і перекладу школярів в державні та приватні школи Канади; - підбір університетів в Канаді для школярів і організація надходження "під ключ"; - підбір магістерських та післядипломних програм навчання для студентів; - повний супровід і візове супровід по всіх програмах. Детальніше, про програми від WooW Canada http://woowcanada.com/ru/programmy.html Ми - ваш надійний помічник і ми гарантуємо якість своїх послуг.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору