Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Леман"

  Компанія "Леман"

  Поставити питання

  Телефон: (032) 244-4642, (067) 321-4992, (095) 088-7417, (063) 021-0183

  Факс: (032) 244-4642

  Контактна особа: Оксана Морова

  Адреса сайту: www.leman-osvita.com.ua

  Місце навчання: м. Львів, вул. Зелена, 109, к. 231

  Проект компанії "Леман" - "Навчання за кордоном" - успішно існує вже 4 роки, і за цей час став одним з провідних на території Західної України. Свідоцтво активної і плідної роботи "Леман" - це великий вибір провідних іноземних навчальних закладів і освітніх програм, щасливі і задоволені клієнти, можливість роботи з нашою компанією по всій території України. "Леман" є офіційним представником навчальних закладів в Україні, що дає нам можливість максимально спростити процедуру вступу, зробити її легкою і спокійною. Враховуючи всі потреби і намагаючись мінімізувати фінансові витрати клієнта, ми спеціально розробили лояльну систему пакетних послуг, доступних кожному. Все що потрібно від вас - це бажання вчиться! Ми ж подбаємо, щоб ваше бажання здійснилося. З вас мрія - з нас все інше!

  Напрями навчання: - вища освіта за кордоном (бакалаврат, магістратура, післядипломна освіта); - підготовчі програми для вступу в іноземні вузи; - мовні курси за кордоном; - канікулярні програми для дітей та підлітків

  Місце навчання: - Польща; - Чехія; - Австрія; - Англія; - Канада; - США; - Італія; - Іспанія; - Мальта

  Тривалість курсу вивчення: від 2 тижнів

  Вартість за семестр: навчання може бути як безкоштовним (напр. для тих, у кого є карта поляка, стипендії, гранти), так і на платній основі

  Додаткова інформація: Наша компанія надає повний спектр послуг, пов'язаних з вступом до навчальних закладів за кордоном, організацією мовних курсів, підготовчих і канікулярних програм. Фахівці компанії "Леман" координують абітурієнта протягом усього процесу вступу. У наші обов'язки як освітнього консультанта входить: - докладна консультація при виборі навчального закладу, підготовчих і канікулярних програм, мовних курсів; - оформлення всіх необхідних документів для вступу (заповнення всіх анкет, заяв і т.д., апостиль, легалізація, нострифікація, нотаріальний переклад документів та ін.); - формування та подача пакету документів до навчального закладу; - допомога та координація в процесі відкриття візи; - допомога в пошуку та бронюванні житла; - інформаційна підтримка клієнта під час його навчання; - і багато іншого. Більш детальну інформацію про компанію "Леман", програми і послуги, які ми пропонуємо, ви можете знайти на нашому офіційному сайті: leman-osvita.com.ua Якщо вас цікавить навчання за кордоном - звертайтеся! Фахівці компанії "Леман" з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання! Перша консультація - безкоштовна.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору