Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Міжнародна школа "International Language School of Poland"

  Міжнародна школа "International Language School of Poland"

  Поставити питання

  Телефон: +48 22 416 55 75

  Контактна особа: Наталія

  Адреса сайту: www.ilsp.edu.pl

  Місце навчання: Польща, м. Варшава, вул. Багателя, 10/30

  ILSP це міжнародна школа, яка знаходиться в самому центрі Варшави. Ми пропонуємо широкий спектр мовних курсів (англійська, польська) для студентів всіх рівнів і віків і прагнемо до того, щоб наші студенти відчували себе як вдома, надаючи їм допомогу і постійну підтримку під час їх перебування. Ми віримо в те, що володіння мовами допомагає розширювати горизонти і відкриває новіші перспективи. Завдяки сучасній програмі навчання наші студенти вивчають мову швидко і ефективно. По закінченню курсу ми сприяємо вступу в кращі ВНЗ Польщі. Соціальні програми, високоякісне житло і підтримка, що надається студентам під час їх перебування, допоможе їм максимально позитивно використовувати вільний час за кордоном.

  Напрями навчання: - вивчення англійської, польської мов

  Місце навчання: - Польща

  Тривалість курсу вивчення: 1 місяць - 12 місяців

  Вартість за семестр: від 400 євро

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - віза

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Ласкаво просимо в International Language School of Poland, міжнародну школу, яка знаходиться в самому центрі Варшави. Чому ILSP? - міжнародне середовище навчання; - широкий вибір курсів, гнучкий розклад; - сертифікат про проходження курсу; - безкоштовний доступ до Інтернету; - розташування в історичній частині міста. Рівень знань кожного учасника ретельно перевіряється до початку курсу. Студенти повинні пройти тест та усну співбесіду. ILSP укомплектована командою кваліфікованих, відданих і досвідчених викладачів. Ми гарантуємо, що наші вчителі професійно підготовлені у викладанні англійської мови для носіїв інших мов. Вони посилено працюють, щоб дати цікаві та захоплюючі уроки мови, а також доброзичливі і завжди раді допомогти. Ми робимо все, щоб наші студенти відчували себе як вдома, допомагаючи їм з оформленням віз, трансфер з аеропорту, проживання та постійну підтримку під час їх перебування. Для студентів, які воліють поєднувати навчання з захоплюючими поїздками по історичних та культурних об'єктів, ми пропонуємо різноманітні екскурсійні поїздки по Польщі та Європі. Завдяки інтеграції іноземних студентів в класі, ми впевнені, що розмови між студентами будуть тільки на мові, що викладається, завдяки чому студенти освоюють мову швидко і ефективно. Соціальні програми, високоякісне житло і підтримка, що надається студентам під час їх перебування, допоможе їм максимально позитивно використовувати вільний час за кордоном.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору