Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Навчальний центр "Освіта без кордонів"

  Навчальний центр "Освіта без кордонів"

  Поставити питання

  Телефон: (093) 108-7600

  Контактна особа: Марія Ігорівна

  Адреса сайту: abcland.com.ua

  Місце навчання: м. Одеса, вул. Корольова, 56а

  У 2014 році ми відкрили філії в центрі і Київському районі (на Таїрова) Одеси. З 2012 року ми є екзаменаційним центром університету Cambridge і маємо право проводити міжнародні іспити КЕТ, PET, FCE з англійської мови. Також наш центр проводить спеціалізовану підготовку до іспитів TOEFL і IELTS. Організовуємо навчальні поїздки до Англії. Проводимо навчання та підготовку до співбесіди англійською мовою для моряків. Наша мета - зробити навчання цікавим і доступним кожному.

  Напрями навчання: - курси мови; - навчально-туристичні поїздки

  Місце навчання: - Великобританія

  Тривалість курсу вивчення: 14-21 день

  Вартість за семестр: 1000-2500 євро

  Система знижок: приведи друга та отримай знижку 10%

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - нотаріальний дозвіл батьків; - закордонний паспорт або дитячий проїзний документ; - документи підтверджуючі фінансову стабільність

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат англійськго коледжу

  Додаткова інформація: Навчання. Програма передбачає оптимальне поєднання навчання в коледжі і екскурсійно-розважальної програми - 3 години занять / 5 днів на тиждень. У перший день всі учні розподіляються за групами різного рівня після проведення усного тесту на знання мови. У коледжі навчаються студенти більш ніж з 30 країн світу. По завершенню навчання всі студенти отримують сертифікати. Харчування. Приймаюча сім'я снідає і вечеряє разом зі своїми гостями. Всі сім'ї досить гостинні. Між уроками в школі - 2 перерви, коли в буфеті можна безкоштовно зробити собі чай, або каву з солодощами. Проживання. Всі діти живуть в англійських сім'ях. Сім'ї ретельно відібрані і перевірені, для того щоб брати участь в нашій програмі, і проблем з ними ніколи немає. Всі сім'ї живуть в класичних англійських приватних будинках. Більшість дітей настільки зближуються зі своїми сім'ями, що наступного разу просять поселити їх саме до них. Екскурсійно-розважальна програма. Екскурсійно-розважальна програма перевірена на практиці, з дітьми перебуває досвідчений керівник з України. Ви побачите практично всі визначні пам'ятки Лондона, Оксфорда і Віндзора, будите мати змогу позасмагати на пляжі і поплаваєте в Ла-Манші. Під час перебування в коледжі є можливість пограти в софтбол, більярд, настільний теніс, боулінг, покататися на ковзанах, пограти на ігрових автоматах, подивитися фільм англійською мовою в кінотеатрі, поплавати в центральному басейні міста, потанцювати на дискотеці і походити по магазинах.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору