Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Міжнародна мовна школа "Sunshine"

  Міжнародна мовна школа "Sunshine"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 382-9888, (050) 478-9888, (093) 005-2666

  Факс: (056) 735-9888

  Контактна особа: адміністратор

  Адреса сайту: www.sunshine-itg.com

  Місце навчання: м. Дніпропетровськ, вул. Карла Лібкнехта, 10 (офіс №1)

  Міжнародна мовна школа "Sunshine" - регіональне представництво Українсько-Польського Центру Освіти "UniverPL". "UniverPL" офіційно представляє в Україні ряд престижних Польських університетів Любліна, Варшави та Кракова і має повноваження проводити вступ на навчання.

  Напрями навчання: понад 450 спеціальностей (різного профілю): - бакалаврат; - магістратура; - післядипломна освіта (форма навчання: стаціонарна та заочна)

  Місце навчання: - Польща

  Вартість за семестр: від 8000 грн за рік

  Система знижок: фінансування з Європейського Союзу

  Перелік документів, необхідних для виїзду: вся процедура вступу відбувається в Україні за співбесідою без ЗНО та іспитів

  Додаткова інформація: Міжнародна мовна школа "Sunshine" на правах регіонального представництва Українсько-Польського Центру Освіти "UniverPL" в м. Дніпропетровськ запрошує випускників українських ВНЗ та шкіл на навчання до університетів Польщі - бакалаврат, магістратура, післядипломна освіта.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору