Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Агентство "Студент"

  Агентство "Студент"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 278-1693, 279-0145

  Факс: (044) 279-0145

  Адреса сайту: www.studyplanet.com.ua

  Місце навчання: Київ, вул. Майдан Незалежності 2, офіс 417a

  Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і враховуємо всі побажання і вимоги. Співробітники агентства підберуть і забронюють необхідний Вам курс, сприятимуть в отриманні візи в будь-яку країну, а також в придбанні авіаквитків українських і провідних світових авіакомпаній.

  Напрями навчання: - організація поїздок з метою вивчення англійської мови; - курси англійської мови для дітей і дорослих; - підготовка і вступ до Британських і Австралійських університетів; - англійська освіта в приватних школах-пансіонах; - бізнес програми для ділових людей.

  Місце навчання: - Англія; - Німеччина; - Канада; - Австралія; - США; - Мальта; - Франція; - Іспанія.

  Додаткова інформація: Ми готові надати вам допомогу оформленні на навчання в будь-який вибраний вами учбовий заклад. Ми надаємо послуги з: 1) оформлення документів; 2) зарахування в учбовий заклад; 3) супроводу до місця навчання і назад; 4) бронювання авіаквитків.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору