Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітня компанія "BLT"

  Освітня компанія "BLT"

  Поставити питання

  Телефон: (063) 343-4978, (067) 637-5202

  Контактна особа: Сергій

  Адреса сайту: www.blt.com.ua

  Місце навчання: м. Миколаїв, пр-т Леніна, 24/9, БЦ "Золотий Лев", офіс 404 м. Київ, вул. В. Хвойки, 21, БЦ "Веста"

  Освітня компанія "BLT" надає послуги в сфері освіти за кордоном. Ми надаємо допомогу у виборі навчального закладу, правильної організації поїздки, візовому супроводі та багатьох інших деталях. Наша компанія співпрацює з величезною кількістю навчальних закладів з усього світу: США, Канада, Польща, Великобританія, Австралія, Нова Зеландія, Ірландія, Мальта і т.д.

  Напрями навчання: - мовні курси за кордоном; - вища освіта за кордоном; - канікулярні програми для дітей; - візове супроводження практично в будь-яку країну

  Місце навчання: - Канада; - Польща; - США; - Великобританія; - Мальта; - Кіпр; - Ірландія; - Австралія; - Нова Зеландія; - Чехія та ін.

  Тривалість курсу вивчення: від 1 тижня до 3-5 років

  Вартість за семестр: від 120 євро

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - закордонний паспорт; - заповнені візові анкети; - лист про зарахування від навчального закладу; - підтвердження фінансових можливостей для поїздки; - оплата візового збору і т.д.

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат, диплом

  Додаткова інформація: У компанії "BLT" є девіз, кредо, якому ми слідуємо з року в рік: "Зроби роботу якісно, щоб клієнт залишився задоволений і порекомендував тебе своїм друзям". І це не порожні слова. У цей девіз ми вклали свою душу, ми працюємо і досягаємо результатів. Ми намагаємося знайти особистий підхід до кожного клієнта з урахуванням усіх його побажань.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору