Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "UKvisas"

  Компанія "UKvisas"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 228-7092

  Контактна особа: Ігор Шевченко

  Адреса сайту: www.ukvisas.com.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Ірининська, 5/21

  Пропонуємо курси вивчення англійської мови для дітей та дорослих у Великобританії: загальна та ділова англійська, канікулярні програми для дітей, підготовка до вступу в університети, підготовка до здачі IELTS, індивідуальні заняття. Організація навчання у середніх школах та університетах Великобританії. Професійні курси з маркетингу, фінансів та ін. Імміграція, оформлення віз до Великобританії.

  Напрями навчання: - освіта у Великобританії для дорослих і дітей; - мовні курси, середні школи, університети; - стажування пропонуємо курси вивчення англійської мови для дітей та дорослих у Великобританії: загальна та ділова англійська, канікулярні програми для дітей, підготовка до вступу в університети, підготовка до здачі IELTS, індивідуальні заняття, програми для викладачів англійської мови

  Місце навчання: - Великобританія

  Тривалість курсу вивчення: 1 тиждень - 4 роки

  Вартість за семестр: від 90 фунтів на тиждень

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат, диплом, рекомендація

  Додаткова інформація: Індивідуальний підбір програми навчання в залежності від бюджету, населеного пункту тощо. Оформлення віз батькам.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору