Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Інтелект Гід"

  Компанія "Інтелект Гід"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 229-9020

  Контактна особа: Дар'я Курдюмова

  Адреса сайту: intellectguide.com

  Місце навчання: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 26, оф. 206

  Компанія "Інтелект Гід" надає освітні послуги за такими напрямками: - зарахування в мовні школи за кордоном; - вступ до закордонних вузів; - зарахування в зарубіжні середньоосвітні школи-пансіони; - зарахування до польських ліцеїв та технікумів після 9-10 класів українських шкіл; - мовні табори в Україні та за кордоном; - мовні курси в Києві. Ми забезпечуємо повну консультаційну підтримку на всіх етапах отримання освіти за кордоном: від підбору навчального закладу до оформлення необхідних документів. Розробляємо індивідуальні алгоритми підготовки до вступу в закордонні вузи.

  Напрями навчання: - вища освіта; - середня освіта; - мовні курси

  Місце навчання: - Польща; - Чехія; - Німеччина; - Латвія; - Австрія; - Великобританія; - Ірландія; - Шотландія; - Австралія; - Іспанія; - Канада; - Нідерланди; - Швейцарія; - Китай

  Тривалість курсу вивчення: від 1 тижня до 6 років

  Вартість за семестр: від 100 євро

  Система знижок: від 5% для постійних клієнтів

  Перелік документів, необхідних для виїзду: компанія "Інтелект Гід" надасть вичерпний список документів для виїзду, залежно від обраної країни навчання, а також допоможе в їх оформленні

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат або диплом міжнародного зразка

  Додаткова інформація: Досвід наших фахівців допоможе Вам уникнути помилок і зайвих клопотів. Ми відповідально ставимося до кожного нашого клієнта. "Intellect Guide" завжди готові надати додаткову допомогу у вирішенні важких ситуацій на всіх етапах навчання за кордоном. Ми надаємо такі види послуг: - підбір вузу за кордоном; - оформлення всіх необхідних документів, заповнення анкет і формулярів, підготовка мотиваційних листів для зарахування до обраного вузу; - візову підтримку (підготовку візового пакету документів); - інформаційний супровід при вступі протягом першого року навчання; - підбір місця проживання (гуртожиток, квартира); - переклад документів присяжним перекладачем.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору