Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Польсько-українська освітня програма "eFakultet"

  Польсько-українська освітня програма "eFakultet"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 361-7129, (098) 100-5690

  Контактна особа: Микола

  Адреса сайту: www.efakultet.com.ua

  Місце навчання: м. Київ, пр-т Перемоги, 84а

  Польсько-українська освітня програма "eFakultet" - це унікальна можливість для абітурієнтів та їх батьків уникнути паперової тяганини та інших бюрократичних процедур при вступі до ВНЗ Польщі. Команда "eFakultet" допоможе швидко і якісно залагодити всі питання, що виникають у процесі вступу. Найважливішим пріоритетом для нас є задоволеність клієнта. Ми забезпечуємо: - допомога з вибором університету, консультації за вступною компанією, освітою, особливості навчального процесу; - підготовку та подачу пакету документів, необхідних для вступу до університету; - переклад документів на польську мову в Польщі і в Україні, нанесення апостиля та нострифікацію документів; - заповнення всіх видів документів, необхідних для легалізації перебування на території Польщі (медична страховка, візові анкети тощо); - місце проживання під час навчання; - візову підтримку для студента і його батьків; - супровід студентів і зустріч в Польщі; - підтримку протягом першого року навчання.

  Напрями навчання: - вища освіта; - бізнес-курси, MBA; - програми для студентів; - підготовка до вступу в університет; - програми для школярів; - другий вища освіта; - стажування, підвищення кваліфікації; - мовні курси

  Місце навчання: - Польща

  Тривалість курсу вивчення: від 1 місяця до 5 років

  Вартість за семестр: 20 євро - 590 євро

  Система знижок: гнучка система знижок

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - атестат; - додаток; - диплом; - додаток до диплома; - медогляд; - фотографії; - копії укр. паспорта абітурієнта; - копія укр. паспорта батька; - копія укр. паспорта матері; - копія свідоцтва про народження абітурієнта; - копія закордонного паспорта (проїзний док. Дитини, за наявності); - інші додаткові документи

  Тип документа, що видається після навчання: дипломи, атестати, сертифікати

  Додаткова інформація: Вища освіта у Польщі - відмінний фундамент для побудови Вашої кар'єри в майбутньому. Освіта у Польщі - це якісна європейська освіта за розумними цінами, вільне переміщення по Євросоюзу, подорожі та відкриття для себе нових незабутніх місць, знайомства з безліччю нових цікавих людей. Якщо Вам це до душі, то ми з радістю готові Вам в цьому допомогти!

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору