Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Канадський освітній центр "CanSchool"

  Канадський освітній центр "CanSchool"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 253-3094, (096) 253-3093

  Контактна особа: Наталія

  Адреса сайту: www.canschool.net

  Місце навчання: м. Київ, вул. Шовковична, 30б, оф. 23 (Дніпропетровськ, Одеса, Львів)

  Освітній центр створений в Києві в 2013 му році. Творець центру Коган Інна, успішний юрист міжнародник, з більш ніж п'ятнадцятирічним стажем роботи у сфері українсько-канадських відносин. Записавши свою дитину в канадський освітній центр CanSchool, можна надати їй чудову можливість отримати офіційний диплом про канадському середню освіту "High School" (OSSD) на додаток до українського атестату про середню освіту. Це дозволить продовжити вищу освіту в Канаді та в найпрестижніших ВНЗ світу.

  Напрями навчання: Канадська середня школа. Офіційна канадська середня освіта «High School» (OSSD).

  Місце навчання: середня канадська освіта дистанційно (тепер і в Україні)

  Тривалість курсу вивчення: - від 2-х до 3-х років; - заняття проводяться три рази на тиждень, по дві академічні години на день

  Вартість за семестр: курс навчання в CanSchool коштує 2000 американських доларів за семестр (сюди включена вартість навчальних матеріалів та посібників, оплата роботи українських та канадських викладачів, користування індивідуальним i-Pad під час навчання)

  Перелік документів, необхідних для виїзду: для отримання канадського диплома в CanSchool виїзд за кордон не потрібно

  Тип документа, що видається після навчання: Офіційний канадський диплом про середню освіту «High School» (OSSD). Дипломи визнаються в США, Європі, у Великобританії прирівняні до сертифікатів А-levels.

  Додаткова інформація: Сьогодні учні старших класів можуть швидко отримати престижну канадську середню освіту, не виїжджаючи за кордон. Надає таку можливість канадський освітній центр CanSchool, закінчивши навчання в якому, можна отримати канадський диплом про середню освіту «High School» (OSSD).

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору