Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Центр міжнародних програм CIP

  Центр міжнародних програм CIP

  Поставити питання

  Телефон: (093) 641-6548, (098) 527-5372, (066) 359-4410

  Контактна особа: Марія, Тетяна

  Адреса сайту: studyabroad.ua

  Місце навчання: м. Львів, вул. Городоцька, 8 (оф. 32, 3 пов.)

  Всі наші співробітники щорічно відвідують міжнародні конференції з освіти за кордоном. Ми пропонуємо тільки ті навчальні заклади, які ми особисто відвідували. Багато наших співробітників самі є колишніми учасниками міжнародних програм обміну та проходили навчання за кордоном. Ви отримаєте реальні, а не вигадані поради. Ми є організатором і засновником Української Асоціації Агенцій з міжнародної освіти та обміну (AIEEA UKRAINE) - а це знак високої якості, професіоналізму та надійності серед агентств з освіти за кордоном.

  Напрями навчання: - навчання в Канаді; - Work and Travel USA

  Місце навчання: - Канада; - США

  Додаткова інформація: CIP (Center of International Programs) - успішно працює в Україні з 2001 року, і з 2011 року у Львові. Наші переваги: багаторічний досвід у підготовці абітурієнтів до вступу у ВНЗ Канади; широкий вибір провідних ВНЗ Канади та пряма співпраця з ними; індивідуальний підхід до кожного клієнта; повний інформаційний супровід від моменту першої консультації до прильоту в країну, де проходить навчання або міжнародна програма; багаторічний досвід роботи в програмі Work and Travel USA.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору