Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітня компанія "AkademSfera"

  Освітня компанія "AkademSfera"

  Поставити питання

  Телефон: (098) 012-2320

  Контактна особа: Тетяна

  Адреса сайту: www.akademsfera.com

  Місце навчання: м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 2 (офіс 406)

  Всі наші консультанти та координатори закінчили польські ВНЗ, жили або живуть у Польщі і знаходяться в безпосередньому контакті з найбільш затребуваними університетами, що дозволяє тримати Вас в курсі всіх новин, акцій та умов вступу. Серед продуктів компанії "AkademSfera" є також безкоштовні програми навчання в професійних (поліцеальних) школах для дорослих, які дають можливість перекваліфікуватися або отримати нову спеціальність, завдяки чому успішно працевлаштуватися та оформити ВНЖ в Польщі.

  Напрями навчання: - вища освіта в Польщі; - навчання в Польщі; - курси польської мови; - професійні школи для дорослих

  Місце навчання: - Польща

  Вартість за семестр: безкоштовно, 2000 євро/рік

  Додаткова інформація: Компанія "AkademSfera" працює в сфері надання освітніх послуг, зокрема вивченні польської мови, ведення всього процесу вступу до польського ВНЗ і підтримки студентів під час їх перебування далеко від дому. Серед продуктів компанії є також безкоштовні програми навчання в професійних школах для дорослих.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору