Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "The Academic Advisor"

  Компанія "The Academic Advisor"

  Поставити питання

  Телефон: (093) 022-2773

  Контактна особа: Юлія

  Адреса сайту: theacademicadvisor.com.ua

  Місце навчання: м. Одеса, пр-т Гагаріна, 12а

  Наша компанія "The Academic Advisor" пропонує широкий спектр професійних послуг у сфері міжнародної освіти та підготовки до різних міжнародних іспитів, а також до здачі ЗНО (ВНО) з англійської мови.

  Напрями навчання: - Вища освіта за кордоном - Середня освіта за кордоном - Підготовчі курси за кордоном - Програма Oxbridge - Програма Pathway - Програма Foundation - Мовні програми за кордоном - Курси підвищення кваліфікації за кордоном - Work and Study Canada (Canada Co-op). - Стипендіальні програми за кордоном - Творчі програми за кордоном - Підготовка до іспитів IELTS, TOEFL, PET, KET, FCE, CAE, CPE, і ЗНО.

  Місце навчання: - Канада; - США; - Великобританія; - Німеччина; - Австрія; - Нідерланди; - Франція; - Швейцарія; - Бельгія; - Іспанія; - Кіпр; - Мальта; - Чехія; - Польща; - Австралія; - Нова Зеландія; - Греція; - Ірландія; - Італія; - Латвія; - Литва; - Естонія; - Швеція; - Норвегія; - Данія; - Сінгапур; - Малайзія; - Болгарія; - Словаччина; - Словенія.

  Додаткова інформація: Високий статус нашої компанії "The Academic Advisor" як міжнародного освітнього агентства підтверджує акредитація "ICEF" - провідної профільної асоціації, що забезпечує відповідність міжнародним стандартам якості та професіоналізму в галузі міжнародної освіти по всьому світу. Консультації з питань міжнародної освіти проходять за попереднім записом. Для запису на консультацію, залишайте Вашу заявку на нашій пошті: info@theacademicadvisor.com.ua, c позначкою «Консультація з міжнародної освіти» або зв'яжіться з нами по телефону 050 336 14 99.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору