Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "TopStudy"

  Компанія "TopStudy"

  Поставити питання

  Телефон: (098) 527-5372, (093) 641-6548

  Контактна особа: Калічак Тетяна Станіславівна

  Адреса сайту: www.topstudy.com.ua

  Місце навчання: м. Львів, вул. Городоцька 8, офіс 22

  Ми, освітня агенція TopStudy - працюємо для того, щоб допомагати українській молоді отримувати якісну освіту за кордоном, вдосконалювати їх знання іноземних мов, подорожувати та всебічно розвиватись. Ми надаємо повний спектр послуг від підбору найкращої програми для Вас, до візової підтримки, а щонайголовніше, ми завжди на зв’язку та залюбки допомагаємо адаптуватись до нового середовища тим, хто проходить навчання за кордоном. Наша команда досвідчених професіоналів допоможе Вам втілити Вашу мрію в реальність та прикладе максимум зусиль, щоб задовольнити всі Ваші побажання.

  Напрями навчання: - Вища освіта в Канаді; - Після дипломна освіта в Канаді; - Мовні курси за кордоном: англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, китайська мови; - Курси вивчення іноземної мови для вступу в Канадський ВНЗ; - Підготовка до складання міжнародних мовних тестів: TOEFL, IELTS, FCE, CAE. - Мовні табори та канікули для дітей за кордоном; - Туризм; - Послуги письмового перекладу.

  Місце навчання: - Канада, - США, - Англія, - Німеччина, - Франція, - Італія, - Іспанія, - Мальта, - Китай.

  Тривалість курсу вивчення: від 1 тижня

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікати, дипломи

  Додаткова інформація: Агенція TopStudy була створена на базі Львівської філії однієї з перших в Україні агенцій по освіті за кордоном та програмах міжнародного обміну. В кожного члена нашої команди є чималий досвід практичної роботи з програмами в такі країни як Канада, США, Англія, Мальта та ін. З кожним роком ми поглиблюємо свої знання та підвищуємо професіоналізм - зустрічаємось з іноземними партнерами, проводимо ретельний аналіз ринку освіти за кордоном, таким чином вдосконалюючи роботу кожного менеджера зокрема та агенції вцілому. Ми відкриті для світу та залюбки відкриємо його для Вас!

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору