Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Чеський навчальний центр "GoStudy"

  Чеський навчальний центр "GoStudy"

  Поставити питання

  Телефон: + 420 277 001 200, + 420 277 001 201

  Контактна особа: Інес Лахмар

  Адреса сайту: www.gostudy.cz

  Місце навчання: Чехія: м. Прага, вул. Вашінгтонова, 25 (центральний офіс); м. Брно, вул. Коуніцова, 67а; м. Острава, вул. Міхалковіцька, 181/1810

  Учбовий центр працює в Чехії з 1998 року, має акредитацію Міністерства освіти Чехії на проведення державних мовних іспитів і спеціалізується з мовної та профільної підготовки іноземних абітурієнтів до вступу в чеські вузи (на бюджет). Навчальний центр надає своїм студентам візову підтримку, повне оформлення документів для життя та навчання в Чехії, допомогу кураторів. Щорічно за програмами GoStudy до Чехії приїжджає більше 500 студентів.

  Напрями навчання: - програми підготовки до вступу в чеські вузи (на бюджет)

  Місце навчання: - Чехія

  Тривалість курсу вивчення: 8 місяців

  Вартість за семестр: від 2916 євро до 4996 євро

  Система знижок: регулярно проводяться акції

  Перелік документів, необхідних для виїзду: довгострокова віза в Чехію (комплексний візовий супровід включено у вартість програм)

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат про володіння російською мовою на рівні B2 по CEFR

  Додаткова інформація: У GoStudy є спеціальні програми підготовки до вступу до Карлового університету, Вищої школи економіки, Чеського технічного університету і творчих вузів. Також в центрі є програма "Середня освіта в Чехії", спеціальна програма інтеграції іноземних лікарів у Чехії, програми літніх і зимових канікул. На сайті центру www.gostudy.cz безкоштовно доступний ознайомлювальний відеокурс чеської мови, створений педагогами GoStudy для російськомовних студентів.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору