Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Visa2USA"

  Компанія "Visa2USA"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 207-4451

  Контактна особа: Євген

  Адреса сайту: visa2usa.com.ua

  Місце навчання: м. Тернопіль, вул. Шептицкого, 2 м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 4 м. Львів, пр-т Чорновола, 67 м. Чернівці, пр-т Незалежності, 99

  Компанія Visa2USA допомагає молодим людям виїхати на навчання в США, на курси англійської мови. Для виїзду вам необхідно буде отримати візу F1. Усі документи, необхідні для її оформлення, включаючи форму I 20 та SEVIS, вам допоможе отримати досвідчена команда професіоналів.

  Напрями навчання: - мовні курси

  Місце навчання: - США; - Канада; - Англія

  Тривалість курсу вивчення: 2 - 3 міс.

  Вартість за семестр: 2500 - 3000 дол., в ціну включено оформлення візи та часткова оплата навчання

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - копія укр. паспорта, копія закордонного паспорта; - копія ідентифікаційного коду, фото 5х5 в електронному вигляді, копія укр. паспорту когось з батьків (батька чи матері)

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Прийняти участь у програмі можуть учні, студенти чи випускники, віком до 24 років та з діючим закордонним паспортом. Знання англійської мови необхідне на мінімальному рівні, тому що перед співбесідою з консулом проводяться тренінги. Навчання триває близько 3 місяців, проте після нього ви зможете поступити в будь-який коледж та продовжити вчитись на території США. Додатково, ви зможете отримати водійські права американського зразка та працювати офіційно не більше 20 годин на території університету, де навчаєтесь.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору