Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Програма MOJA EDUKACJA

  Програма MOJA EDUKACJA

  Поставити питання

  Телефон: (096) 702-1767, (050) 728-3537, (073) 471-8050

  Контактна особа: Тарас Гаюн

  Адреса сайту: mojaedukacja.com/ru/

  Місце навчання: м. Рівне, вул. Кавказька, 9, офіс 104б

  MOJA EDUKACJA - програма навчання в Польщі від Міжнародного Центру Підтримки Освіти (IESC, Poland). Це якісна вища освіта в Польщі та вступ до будь-якого ВНЗ Польщі (понад 500 ВНЗ) для українців. Здобути вищу освіту у Польщі можна як у державних, так і приватних ВУЗах, якість отриманих знань не сильно відрізняється. Великою перевагою навчання в Польщі для українців являється можливість пересуватися по усім країнам ЕС. Також, пропонуємо усім бажаючим мовні школи, які бувають двох типів: літня і зимова. Це короткострокове навчання, котре спрямоване на вивчення польської мови, а також культури країни та буденних звичок населення. Такий підхід допомагає студентам скоріше адаптуватися до змін і бути готовими не тільки до освітнього процесу, але і до життя у Польщі в цілому.

  Напрями навчання: - навчання в Польщі; - вступ в польські ВНЗ; - курси польської мови; - ознайомчі освітні тури по університетах Польщі

  Місце навчання: - Польща

  Тривалість курсу вивчення: 2 - 5 років

  Вартість за семестр: 700 - 12000 євро за рік навчання

  Система знижок: діють знижки по акціях (обмежені за часом)

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - ксерокопія свідоцтва про народження; - ксерокопія національного паспорту (1, 2 та 11 стр.); - ксерокопія закордонного паспорту; - атестат про середню освіту та додаток до атестату (оригінал); - медична довідка для вступу до ВНЗ ф.086-У (термін дії 6 міс.) (оригінал); - 2 фотографій 35х45 мм (80% обличчя, на візу); - 5-6 фотографій, розмір згідно вимог ВНЗ, підписати ім'я та прізвище (латинськими літерами) + електронний варіант фотографії; - для польськомовного навчання: сертифікат про знання польської мови на рівні Б1; - для англомовного навчання: міжнародний сертифікат про володіння англійською на рівні Б2; - при вступі на магістратуру чи другу вищу освіту: диплом бакалавра/магістра та додатки до диплому (оригінал)

  Тип документа, що видається після навчання: івропейський диплом, польський диплом

  Додаткова інформація: "MOJA EDUKACJA" - це проект який постійно розвивається, кожен раз доводячи свою надійність і відданість справі. Ми щиро допомагаємо молодим особам організувати процес навчання, умови проживання і отримати нові можливості а об’єднаній Європі. Ціль нашого проекту – це швидкий прямий вступ до ВНЗ Польщі. Ми в галузі освіти вже сім років, починаючи з 2008. За цей час був отриманий колосальний професійний досвід, завдяки чому наша команда знає всі тонкощі процесу і може забезпечити кожному абітурієнту індивідуальний підхід для налагодження його життя за кордоном, здобуття високого рівня знань і європейського диплому, подальшої самореалізації та роботи. Посилання на пошук ВНЗ: http://mojaedukacja.com/ru/universytety/search Посилання на анкету для абітурієнтів: http://mojaedukacja.com/ru/form/vstup

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору