Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітня організація "EF Education First"

  Освітня організація "EF Education First"

  Поставити питання

  Телефон: +971 4 4462510

  Факс: +41 43 430 4210

  Адреса сайту: www.ef.com/wwru/pg/study-abroad/

  Місце навчання: Barengasse 25, 8 001 Цюріх, Швейцарія

  Компанія EF Education First це велика освітня організація, яка пропонує широкий спектр програм: від мовних курсів (http://www.ef.com/wwru/pg/language-course/) та мовних таборів до академічних предметів і підготовки до мовних іспитів. EF Education First розпорядженні більш ніж 500 школами та офісами в 112 країнах світу. Таким чином учасники програм EF можуть вивчати і удосконалити знання іноземних мов в 40 міжнародних мовних школах мережі, де викладають 7 різних мов. Серед мовних програм, які пропонуються в навчальних закладах мережі, представлені різноманітні курси для дітей та дорослих.

  Напрями навчання: широкий спектр програм: від мовних курсів та мовних таборів до академічних предметів і підготовки до мовних іспитів

  Місце навчання: - Англія; - США; - Канада; - Мальта; - Австралія; - Голандія; - Нова Зеландія; - Сінгапур; - Південна Африка; - Іспанія; - Коста-Ріка; - Франція; - Італія; - Німеччина; - Китай; - Японія

  Тривалість курсу вивчення: від 2 до 52 тижнів

  Вартість за семестр: від 1000 $ за 2 тижні

  Перелік документів, необхідних для виїзду: залежить від країни призначення

  Тип документа, що видається після навчання: залежить від типу курсів

  Додаткова інформація: Давайте відкривати світ разом! Навчайтеся за кордоном в одному з наших акредитованих центрів, розташованих в 44 містах в 16 країнах, вирушаючи в ваше чергову подорож. Сан-Дієго або Оксфорд, Лондон чи Токіо, Лос-Анджелес або Париж - вам скрізь гарантований прогрес у навчанні завдяки нашій інноваційній методиці, що поєднує заняття в класах, інтерактівні засоби і технології, а також занурення в мовне середовище. Вивчення мови - це тільки початок отримання досвіду з EF. Персоналізуйте свій курс навчання, вибравши семінари за інтересами, і вивчайте місто вашого перебування. Індивідуальний підхід Вивчайте мову, де, коли і як вам зручно. Наші курси починаються кожен понеділок, доступні на семи мовах для всіх рівнів володіння мовою і можуть бути сплановані з урахуванням ваших конкретних цілей і завдань. Цікаві онлайн-заняття і тести допоможуть вам перейти на новий рівень навчання. Займайтеся в зручний для вас час! Прогрес гарантований Ваш перехід на новий рівень володіння мовою кожні 6 тижнів гарантований завдяки нашим досвідченим вчителям, передовим технологіям навчання і занурення в місцеву культуру. Наша інноваційна методика EF Efekta збагатить процес вивчення мови і зробить його максимально індивідуальним. Ми також готуємо студентів до офіційних мовних іспитів, таким як Кембриджські іспити, IELTS і TOEFL.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору