Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Olvia-education"

  Компанія "Olvia-education"

  Поставити питання

  Телефон: (061) 701-5517, (097) 636-7337, (050) 944-1474

  Контактна особа: Пригова Вікторія, Рассказова Ольга

  Адреса сайту: olvia-education.com.ua

  Місце навчання: м. Запоріжжя, пр-т Леніна, 151а / 57

  Компанія "Olvia-education", надає освітні послуги за такими напрямками: - зарахування в мовні школи за кордоном; - вступ до закордонних ВНЗ; - зарахування в польські ліцеї і технікуми після 9-10 класів українських шкіл; - мовні табори в Україні та за кордоном; - мовні курси в Запоріжжі і он-лайн по skype. Ми забезпечуємо повну консультаційну підтримку на всіх етапах здобуття освіти за кордоном: від підбору навчального закладу до оформлення необхідних документів. Розробляємо індивідуальні алгоритми підготовки до вступу в закордонні вузи. З огляду на всі потреби і намагаючись мінімізувати фінансові витрати клієнта, ми спеціально розробили лояльну систему пакетних послуг, доступних кожному.

  Напрями навчання: - вища, середня освіта в Польщі, Чехії, Франції; - курси польської, англійської, чеського, іспанського мов

  Місце навчання: - Польща; - Чехія; - Франція

  Тривалість курсу вивчення: від двох тижнів

  Вартість за семестр: навчання може бути як безкоштовним (напр. для тих, у кого є карта поляка, стипендії, гранти), так і на платній основі

  Система знижок: постійним клієнтам і під час акцій

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - атестат про закінчення школи, диплом бакалавра або спеціаліста

  Тип документа, що видається після навчання: для вузів - диплом, для курсів вивчення мови - сертифікат

  Додаткова інформація: Ми пропонуємо тільки ті навчальні заклади, які ми особисто відвідували. Багато наших співробітників проходили навчання за кордоном. Ви отримаєте реальні, а не вигадані поради. У наші обов'язки як освітнього консультанта входить: - докладна консультація при виборі навчального закладу, підготовчих і канікулярних програм, мовних курсів; - оформлення всіх необхідних документів для вступу (заповнення всіх анкет, заяв і т.д., апостиль, легалізація, нострифікація, нотаріальний переклад документів та ін.); - формування та подання пакету документів до навчального закладу; - допомога та координація в процесі відкриття візи; - допомога в пошуку та бронювання житла; - ынформаційна підтримка клієнта під час його навчання. - і багато іншого. Якщо вас цікавить навчання за кордоном - звертайтеся! Фахівці компанії "Olvia-education" з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання! Перша консультація - безкоштовна.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору