Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія “Епоха Інтернаціональної Освіти”

  Компанія “Епоха Інтернаціональної Освіти”

  Поставити питання

  Телефон: (044) 278-4712, (050) 380-2081

  Контактна особа: Христина Тучинська, керівник відділу освіти за кордоном

  Адреса сайту: www.epoch.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Пушкінська, 31-В, оф. 9

  Одним з напрямів діяльності компанії “Епоха Інтернаціональної Освіти” є навчання іноземним мовам за кордоном. Ми пропонуємо Вашій увазі широкий вибір кращих мовних центрів, спеціалізованих шкіл, коледжів, університетів в різних країнах світу: США, Великобританії, Германії, Франції, Іспанії, Італії, Канаді, Мексиці, Австралії, Новій Зеландії, Китаї. Різноманітні освітні програми для дітей і для дорослих різної інтенсивності, повний спектр консультаційних послуг, оформлення документів, вища освіта, бізнес освіта (МБА), тренінги, семінари, детальна інформація про розміщення і умови мешкання студентів - все це і багато іншого до ваших послуг. Програми розраховані на слухачів з різними рівнями володіння мовою. Додаткові пропозиції – ряд розважальних програм, екскурсії і поїздки.

  Напрями навчання: Навчання в кращих мовних школах і освітніх центрах світу: - загальні мовні курси - бізнес курси - спеціалізовані програми - інтенсивні курси - підготовка до здачі мовних іспитів - канікулярні програми - семінари - тренінги

  Місце навчання: - Великобританія; - США; - Мальта; - Франція; - Іспанія; - Італія; - Німеччина.

  Тривалість курсу вивчення: Від 2 тижнів до 5 років (залежно від типу програми)

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат або диплом школи міжнародного зразка (залежно від типу програми) Всі наші партнери мовні центри є акредитованими такими міжнародними організаціями як British Council, CEA, ACCET, ACELS і ін.

  Додаткова інформація: Скориставшись послугою “Освіта за кордоном” компанії “Епоха Інтернаціональної Освіти”, ви отримуєте повний спектр послуг: - індивідуальний підбір програм - надання професійних консультацій - візова підтримка - оформлення документів - резервування квитків - розміщення

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору