Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітнє агентство "Active Study"

  Освітнє агентство "Active Study"

  Поставити питання

  Телефон: (097) 059-4993

  Контактна особа: Ольга Михальчук

  Адреса сайту: www.activestudy.com.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 5, оф. 8

  Освітнє агентство Active Study спеціалізується на підготовці українських абітурієнтів до вступу в чеські і польські вузи для здобуття вищої або другої вищої освіти, а також на ряді інших освітніх програм, включаючи середню освіту для школярів і інтернатуру для медичних працівників. В рамках підготовки до вступу ми забезпечимо Вам Візову підтримку Ми якісно ведемо роботу по супроводу клієнтів: проводимо консультації зі збору пакету документів, заповнення анкет і порядку подачі заяви в посольства. Учасникам наших програм гарантовані високі шанси на отримання та продовження студентської візи. Інтенсивні курси чеської та польської мов Ми надаємо якісні знання. На заняттях застосовуються методи фронтального і групового навчання, зокрема авторські методики наших педагогів. Студенти займаються вивченням мови по 5 годин.

  Напрями навчання: - вища освіта; - магістратура; - середня освіта; - мовні курси

  Додаткова інформація: Консультаційну підтримку з будь-яких питань Учасники наших програм отримують повну інформаційну підтримку. В екстрених ситуаціях гарантовано надання оперативної допомоги. Вирішення питання проживання і програму адаптації Наші студенти проживають в комфортабельних житлових резиденціях і отримують якісні послуги з супроводу (від зустрічі в аеропорту, реєстрації у відділенні у справах іноземців до відкриття рахунку в банку і підбору мобільного тарифу). Організацію отримання нострифікації вашої освіти Відділ нострифікації нашого навчального центру надає комплексну допомогу при отриманні нострифікації шкільного атестата або диплома. Учасникам наших програм вирішення питання нострифікації гарантовано. Допомога в роботі з приймальними комісіями вузів Наші фахівці надають повну інформацію про умови вступу в чеські і польські вузи і допомагають оформити заяви. Організацію цікавих позакласних заходів Наші студенти разом подорожують по Чехії і містах Європи, ходять на екскурсії, спортивні матчі і т.д.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  ↑ Вгору