Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "EURO VECTOR"

  Компанія "EURO VECTOR"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 481-6868, (068) 008-3655

  Адреса сайту: www.eurovector.com.ua

  Місце навчання: м. Дніпропетровськ, пл. Героїв Майдану, 1, оф. 131

  «EURO VECTOR» - українська освітня компанія, основною спеціалізацією якої є освіта за кордоном. «EURO VECTOR» є офіційним представником на території України британських, європейських, американських і канадських навчальних закладів, серед яких найбільш значні й імениті ВНЗ, школи і коледжі. Освітня компанія «EURO VECTOR» надає повний супровід організації освітнього процесу від «А до Я»: з моменту Вашого звернення до прибуття до навчального закладу, а також супровід в період Вашого навчання за кордоном, організація логістики (відправки особистих речей за кордон). Ми буквально «носимо кожного студента на руках»!

  Напрями навчання: - Середню та вищу освіту за кордоном, - Канікули, - мовні курси, - Сімейні програми, - Курси для фахівців.

  Місце навчання: - Австралія, - Австрія, - Англія, - Болгарія, - Німеччина, - Греція, - Ірландія, - Іспанія, - Італія, - Канада, - Кіпр, - Китай, - Мальта, - Нідерланди, - Нова Зеландія, - Польща, - Сінгапур, - Словаччина, - США, - Чехія, - Швейцарія, - Швеція, - Франція, - Японія.

  Додаткова інформація: Експерт з питань освіти за кордоном "Euro Vector" надає комплекс консультаційних послуг щодо організації освіти за кордоном. Наша компанія встановила контакти з великою кількістю популярних навчальних закладів у багатьох країнах світу. Сьогодні серед наших постійних партнерів більше 800 шкіл, коледжів і університетів, розташованих в різних країнах світу. Основними видами діяльності нашої компанії є: - Підбір навчальних програм і навчальних закладів, - Попереднє тестування і організація складання іспитів, - Бронювання програми навчання, - Комунікації з навчальними закладами, - Підбір та бронювання проживання, - переклад документів, - Візове супровід, - Замовлення авіаквитків, страховок, - Замовлення зустрічей і проводів в аеропорту, - Підбір опікунів, - Супровід протягом усього періоду навчання за кордоном, - Здійснення оплат від імені клієнта, - Організація індивідуальних турів, - Організація навчання для всієї родини, - Організація корпоративного навчання для співробітників компаній.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору