Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "STUDY.UA" (одеська філія)

  Компанія "STUDY.UA" (одеська філія)

  Поставити питання

  Телефон: (048) 737-6666, (097) 807-6666, (063) 965-6666

  Контактна особа: Валентина

  Адреса сайту: www.study.ua

  Місце навчання: м. Одеса, вул. Базарна 5/3, оф. 1

  Компанія STUDY.UA вже більше 15 років відправляє українських школярів і студентів на навчання в більш ніж 300 навчальних закладів з 15 країн світу. Ми - саме велике освітнє агентство України з самими кваліфікованими експертами з питань навчання за кордоном і візової підтримки. STUDY.UA допоможе Вам розібратися у всьому різноманітті навчальних програм і підбере програму персонально для вас виходячи з очікуваного Вами результату і побажань по ціні.

  Напрями навчання: - Канікули і курси мови в Україні та за кордоном; - Групові поїздки; - Academic Start; - Середня освіта; - Бакалаврат; - Магістратура; - MBA; - Au-Pair.

  Місце навчання: - Великобританія, - Канада, - Швейцарія, - США, - Німеччина, - Франція, - Іспанія, - Мальта, - Австралія, - Австрія, - Болгарія, - Угорщина, - Голандія, - Ірландія, - Італія, - Кіпр, - Китай, - Литва, - Нова Зеландія, - Польща, - Сінгапур, - Скандинавія, - Туреччина, - Чехія, - Естонія.

  Додаткова інформація: Компанія STUDY.UA є членом Київської Торгово-Промислової палати та за роки роботи отримала сотні дипломів, ліцензій і сертифікатів, в тому числі від Міністерства освіти України та провідних університетів країни STUDY.UA - Ваш надійний партнер в організації навчання за кордоном

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору