Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітня Компанія STUDY.UA

  Освітня Компанія STUDY.UA

  Поставити питання

  Телефон: (044) 500-0320

  Факс: (044) 529-3896

  Контактна особа: Віталий, Катерина

  Адреса сайту: www.study.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Драгомирова, 16 (ЖК "Новопечерські Липки", м. Дружби Народів)

  Українська освітня Компанія STUDY.UA пропонує програми навчання за кордоном по всьому світу. Якщо ви хочете вступити в університет за кордоном, вивчити іноземну мову, пройти стажування в компанії за кордоном - ми допоможемо вам у цьому! Наші фахівці підберуть і сформують програму навчання, виходячи з Ваших побажань та індивідуальних особливостей ситуації - у нас не буває двох однакових клієнтів - кожен унікальний! Отримайте безкоштовну консультацію та ознайомтесь з відгуками наших клієнтів у нас на сайті - будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

  Напрями навчання: Будь-який напрям навчання Не знаєте що саме Вам підійде? - Покладіть проблему вибору на наші плечі! Ви описуєте свої побажання, а ми готуємо для Вас індивідуальну пропозицію - все просто! Крім того: Вища освіта за кордоном Підготовка і вступ в іноземні університети. У програми вищої освіти входять: бакалаврат, магістратура та MBA, дипломні та семестрові програми. Мовні курси за кордоном Курси за кордоном - це програми вивчення іноземної мови в приватних коледжах і школах по всьому світу. Англія, США, Канада, Франція, Іспанія, Мальта, Туреччина та інші країни світу. Ви зможете поєднати навчання з відпочинком і екскурсійними програмами, які пропонують коледжі. Стажування для студентів Сюди входять такі популярні студентські програми як Work and Travel, Internship USA, Au-Pair та інші. Навчання для дітей за кордоном Хочете подарувати своїй дитині незабутні літні канікули на Мальті або в Туреччині? - А може йому більше прийдуть до душі Лондон або Париж? Плюс, було б непогано, заодно, і підтягти іноземну мову ... Запросто! - Завдяки нашим дитячим та підлітковим програмам, відпочинок і навчання - тепер абсолютно сумісні речі.

  Місце навчання: всі країни світу

  Тривалість курсу вивчення: будь-яка

  Вартість за семестр: вираховується індивідуально

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат, диплом

  Додаткова інформація: Пропонуємо програми: середньої освіти, бакалаврату, магістратури, МВА та мовних курсів в різних країнах. Всі навчальні заклади, з якими працює STUDY.UA, акредитовані відповідними освітніми інстанціями іноземних держав.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору