Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "NEW Home"

  Компанія "NEW Home"

  Телефон: (0472) 732-896

  Адреса сайту: www.new-home.cc

  Місце навчання: м. Черкаси, вул. Чехова 82, офіс 144

  Наша фірма надає повноцінний комплекс імміграційних, освітніх і бізнес послуг у Великобританії.

  Напрями навчання: - навчання англійській мові; - комп'ютерні курси; - AU-PAIR; - вища освіта; - курси підвищення кваліфікації для вчителів, юристів і ін.

  Місце навчання: - Німеччина; - Франція; - Австрія; - Данія; - Швеція; - Голландія; - Норвегія; - Фінляндія; - Великобританія.

  Тривалість курсу вивчення: Від 2-х тижнів до 2 академічних років.

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - Паспорт - 2 фотографії - Лист підтвердження із закордонного коледжа про зарахування Вас на курс - Докладну довідку з місця роботи або навчання - Студентський квиток - Залікову книжку - Лист з деканату - Довідку з банку про наявність коштів - Лист від спонсора - Довідку з роботи спонсора - Довідку з банку спонсора про наявність у нього необхідних коштів - Довідку про володіння нерухомістю, транспортом і т.п. - Підтвердження наявності житла у Великобританії на час навчання - Заповнену анкету.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору