Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "КЛМ"

  Компанія "КЛМ"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 213-0169

  Факс: (044) 211-8638

  Адреса сайту: www.klm-ukr.narod.ru

  Місце навчання: Київ, 04050, вул. Мельникова, 2/10, офіс 302

  Вивчати іноземну мову легше і цікавіше при повному зануренні в природне мовне середовище. Навчання в лінгвістичних центрах відбувається по спеціальних методиках, розроблених для іноземців, часто без опори на рідну мову. Відірваність від побутових повсякденних проблем в Україні дозволить направити всі свої сили на досягнення найвищого результату в навчанні. Знайомство з країною і її звичаями дозволить розширити кругозір. Можливість набути досвіду життя за кордоном і налагодити корисні контакти з однолітками з інших країн. Прекрасна можливість сумістити процес навчання з обширною культурною програмою і відпочинком.

  Напрями навчання: - стажування; - програма МВА; - Au Pair; - навчання і робота.

  Місце навчання: - Великобританія; - Європа; - США; - Канада; - Ірландія; - Австралія; - Нова Зеландія.

  Додаткова інформація: Закордонні учбові центри пропонують студентам вільний доступ в Інтернет і сучасні, технічно оснащені класи. Викладачі учбових закладів - висококваліфіковані і повні ентузіазму носії мови.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору