Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Міжнародний Консалтингово-Інформаційний Центр

  Міжнародний Консалтингово-Інформаційний Центр

  Поставити питання

  Телефон: (050) 970-1055

  Факс: (044) 493-5935

  Адреса сайту: www.mysite.com.ua/icic

  Місце навчання: 02092, Київ - 92, А/С № 82.

  На сьогодні Міжнародний Консалтингово-Інформаційний Центр має значний досвід інформаційного забезпечення та супроводу участі українських школярів, студентів, дослідників та туристів у різноманітних програмах навчання, стажування, досліджень, культурних обмінів та роботи за кордоном.

  Напрями навчання: - work and travel

  Місце навчання: - США

  Вартість за семестр: Вартість програми – 800 у.о., не включаючи пересилання документів поштою, авіапереліт.

  Перелік документів, необхідних для виїзду: Подача документів на оформлення відбувається з 1 листопада по 1 квітня. Термін дії програми: робота – від 2-х до 4-х місяців, у період з 15 травня по 19 жовтня. Додатково надається 30 днів на подорож по США. Подорожування має бути закінчене до 18 листопада.

  Додаткова інформація: Що може Вам дати участь у цій програмі ? Беручи участь у програмі Роботи та подорожування в США, Ви зможете на власні очі побачити цю країну, отримаєте унікальну можливість набути досвіду роботи в американських компаніях, а по закінченні терміну стажування здійснити подорож Сполученими Штатами протягом місяця.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  ↑ Вгору