Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Центр молодіжних обмінів

  Центр молодіжних обмінів

  Поставити питання

  Телефон: (048) 7385-743

  Факс: (048) 7281-393

  Адреса сайту: www.yec-goabroad.com

  Місце навчання: м. Одеса, вул. Велика Арнаутська 2Б, офіс 205

  Основне завдання YEC — допомогти українським студентам і недавнім випускникам Вузів розвинути свої професійні знання, уміння і навики, а також провести незабутній час в країнах з розвиненою економікою, при цьому отримавши безцінний досвід роботи.

  Напрями навчання: - Work & Travel USA

  Місце навчання: - США

  Вартість за семестр: Вартість програми складає 762 у.о. (у еквіваленті доларам США).

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - оригінальна форма заявки, заповнена англійською мовою (CHI Application Form ) - копія студентського квитка і залікової книжки - довідка з Вузу, підтверджуюча студентський статус (зразок надається) - резюме (CV) англійською мовою - 1-2 рекомендації від попередніх працедавців (за наявності) - копія цивільного паспорта (перша сторінка і прописка) і ідентифікаційного коду - копія першої сторінки закордонного паспорта і віз (за наявності) - 4 фотографії 3х4 см і 2 фотографії 5х5

  Додаткова інформація: Посольством США в Україні обмежені терміни участі в програмі. Учасники програми Work & Travel повинні повернутися до України до початку навчального року, тобто до 3 вересня 2007 р.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору