Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Асоціація «Франція - Україна - Росія»

  Асоціація «Франція - Україна - Росія»

  Поставити питання

  Телефон: (044) 280-9506

  Адреса сайту: www.associationfr.com

  Місце навчання: м. Київ, вул. Мечникова, 18, до. 74

  У французькій секції викладання ведеться французькою мовою, а в міжнародній – на англійській. Для учнів, що не володіють французькою мовою, надається інтенсивний курс навчання мови. У міжнародну секцію здається іспит на знання англійської мови.

  Напрями навчання: - навчання в коледжі «Софія Антиполис».

  Місце навчання: - Франція.

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - довідка про щеплення; - табель оцінок за останні 3 роки; - копія закордонного паспорта; - довідка про батьків (місце роботи, посада, номер телефону /факса, е-мейл, домашня адреса). Всі документи повинні бути перекладені на французьку мову. Документи для оформлення приймаються до кінця березня. Оплата проводиться до 10-го червня. Рішення про зарахування в коледж абітурієнт отримує в кінці травня. Початок занять – перші числа вересня.

  Додаткова інформація: На період осінніх, зимових і великодніх канікул організовуються подорожі за кордон, на гірськолижні курорти, які оплачуються сім'єю учня. Або він на цей час їде додому. На різдвяні і пасхальні канікули коледж закривається.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору