Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Центр молодіжної освіти

  Центр молодіжної освіти

  Поставити питання

  Телефон: (044) 491-0850

  Факс: (044) 235-4052

  Адреса сайту: www.cmo.narod.ru

  Місце навчання: м. Київ

  "Центр молодіжної освіти" в рамках співпраці з українськими і міжнародними закладами середньої і вищої освіти, громадськими організаціями, статутною діяльністю яких є сприяння підвищенню рівня освіти серед молоді, пропонує методичну і документальну допомогу у виборі індивідуальних освітніх програм за кордоном.

  Напрями навчання: - вивчення іноземних мов; - підготовка абітурієнтів до надходження і допомога в навчанні у вищих учбових закладах за кордоном; - розважальні програми активного відпочинку, об'єднані з вивченням іноземної мови; - програми спеціалізованого навчання і можливість навчання по спеціальностях.

  Місце навчання: - Великобританія; - Німеччина; - Франція; - Мальта; - Іспанія; - Швейцарія; - Австралія; - США; - Канада; - Нова Зеландія.

  Додаткова інформація: Додаткові послуги: - повноцінна візова підтримка; - допомога в придбанні проїзних квитків на літак, потяг, автобус за зниженими студентськими тарифами; - оформлення студентських дисконтних карт ISIC, EURO26, ETN.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору