Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Бізнес центр "Розвиток особистості"

  Бізнес центр "Розвиток особистості"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 337-1788

  Факс: (051) 258-4509

  Адреса сайту: www.rji.onru.net

  Місце навчання: м. Миколаїв, вул. Чкалова, 20, 5 поверх, оф. 2

  Завдяки кваліфікованим професіоналам, що працюють в нашому центрі, ми маємо можливість розглянути кожен конкретний випадок індивідуально, правильно скласти і перекласти іноземною мовою необхідні документи і реально оцінити Ваші можливості.

  Напрями навчання: - Отримання дозволу на роботу; - Навчання і стажування за кордоном; - Імміграція висококваліфікованих фахівців; - Реєстрація власного підприємства; - Інвестиційна програма отримання громадянства.

  Місце навчання: - Австралія; - Великобританія; - Німеччина; - Іспанія; - Канада; - Чехія; - Нова Зеландія; - Панама; - Доміника.

  Додаткова інформація: Також центр пропонує курси і оплачувані стажування в Англії, Австралії, Греції, Америці, Канаді і ін. країнах для моряків і спортсменів водного і гірничо-лижного спорту. Міжнародна яхта і обслуговування водних і гірських круїзів.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору