Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Програма SABIT - Програма Міністерства Торгівлі США

  Програма SABIT - Програма Міністерства Торгівлі США

  Поставити питання

  Телефон: (044) 490-4077

  Факс: (044) 490-4046

  Адреса сайту: www.sabitprogram.org

  Місце навчання: м. Київ, вул. Глибочицька, 4

  Програмою SABIT розробляються спеціалізовані галузеві програми стажувань, для груп, що складаються з 18 менеджерів і технічних фахівців компаній країн СНД. Спеціалізована програма триває близько чотирьох тижнів і складається із зустрічей з представниками американських компаній, державних агентств і суспільних оранізаций, що грають важливу роль в розвитку галузі. Перший тиждень програми проводиться у Вашингтоні, округ Колумбія. Учасники програми знайомляться з організацією даної галузі в США, роботою державних агентств, американською культурою ведення бізнесу, фінансовими механізмами і принципами розвитку ринкової економіки. Також для групи проводяться спеціальні семінари в області їх діяльності. Під час подальших 3-х тижнів програми група зустрічається з галузевими компаніями і організаціями, відвідує торгові виставки і конференції в різних містах США. Для участі в програмі знання англійської мови не обов'язкове.

  Напрями навчання: - бізнес-стажування. Більшість спеціалізованих програм SABIT проводяться в області: - охорона навколишнього середовища; - сфери послуг (туристичний, готельний бізнес); - управління виробництвом; - енергетики; - комерціалізації технологій.

  Місце навчання: - США.

  Тривалість курсу вивчення: 4 тижня.

  Додаткова інформація: Відібраним учасникам програми Уряд США оплачує: - програму учбових занять; - послуги перекладачів в робочі години; - переліт з зазначеного пункту (зазвичай це Москва) в США і назад; - мешкання; - медичну страховку на випадок екстреної допомоги; - добові на харчування і дрібні витрати. Кандидати на стажування відбираються комісією у Вашингтоні на конкурсній основі. Стажування призначені тільки для менеджерів вищої ланки з досвідом роботи мінімум 3 роки після закінчення ВУЗу. Досвід роботи повинен бути лише з напряму стажування.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору